האם את יכולה לממש את הפוטנציאל שלך בקריירה שניה?

היה לי ברור שאני הולכת להכין את הנשים לראיונות, כדי שהן תצלחנה להגיע ליותר ראיונות ולהתקבל בקלות למקומות עבודה שמתאימים לרצון שלהן

היא יושבת מולי, לא יודעת איך להציג את עצמה ומדברת על מה שהיא לא יודעת ועל הדברים שהיא לא טובה בהם. אני שמה לב שההתנהגות הזו משותפת לנשים שמגיעות אליי לריאיון. אני מרגישה שהייתי יכולה לעזור לה, אם הייתי מתקשרת אליה 10 דקות, לפני שהיא נכנסה לחדר שלי, הייתי אומרת לה: "תרגישי בנח, דברי על הדברים הטובים שאת מביאה איתך, תהיי גאה במה שעשית עד היום ודברי על היתרונות שלך".

כך זה היה, עד לפני שנה וחצי. אז הייתי מנהלת גיוס והדרכה במוקד השירות של שופרסל והנשים שהגיעו אליי לראיון, לא היו מוכנות לראיון ולא ידעו להציג את עצמן. לכן מיד שסיימתי ויצאתי לעצמאות, היה לי ברור שאני הולכת להכין את הנשים לראיונות, כדי שהן תצלחנה להגיע ליותר ראיונות ולהתקבל בקלות למקומות עבודה שמתאימים לרצון שלהן.

איך התחלתי בעסק?

התחלתי עם סדנאות לנשים מעל גיל 50, בדיוק כמוני, שמחפשות קריירה. הסדנאות היו בבית ציוני אמריקה דיברנו עם הפחדים ונתתי להן כלים, איך מחפשים היום עבודה. הן יצאו מהסדנאות עם ידע, בטחון עצמי ואמונה שמגיע להן להיות במקום עבודה שמכבד אותן ושכיף להן לקום אליו בבוקר.

במהלך השנה האחרונה, הצטרפתי למעגל נשים עצמאיות וראיתי איך הנשים מנהלות את העסק, ללא מיקוד בקהל היעד ובלי תכנית עסקית. ראיתי שהן מבולבלות והתשוקה שהייתה להן כשהן פתחו את העסק, נעלמה ונכנסו פחדים וספק שגורמים לקבלת החלטות שלא תומכות בהצלחת העסק. אבל יש בהן משהו פנימי שאומר להן : "אני יכולה ואני רוצה יותר". אני מאמינה שכל אישה יכולה לממש את הפוטנציאל הגבוה שלה ומה שמעקב אותנו הם האמונות המצמצמות שלנו. וכך הוספתי לעסק שלי קהל יעד נוסף : נשים עצמאיות שפתחו את העסק לפני כמה שנים ורוצות להחזיר לעצמן את ההתלהבות ולהגדיל רווחים מהעסק.

לשמחתי עבדתי בחברות מובילות בארץ כמו: מירס מוטורולה, דפי זהב ושופרסל. לפני 20 שנה הקמתי מועדוני לקוחות כעצמאית, למשל הקמתי את המועדון הראשון בארץ עבור קניון על בסיס כרטיס אשראי – זהו מועדון לקוחות קניון הזהב בשיתוף חברת ויזה ודיינרס. בחברת שופרסל יזמתי פרוייקטים פורצי דרך כמו יוזמה לשיפוץ כל חדרי האוכל ברשת ולמדתי להכין תכנית עבודה לכל רעיון או מחלקה חדשה. היום אני אורזת את כל הידע והניסיון שלי ואני מומחית בליווי עסקים קטנים להצלחה ומובילה אותם להגדלת הרווחיות של העסק.

אני מתעוררת כל בוקר בהרגשה של חופש, בוחרת לעצמי לאן להתפתח, פוגשת נשים מלאות בקסם, לוקחת אותן יד ביד, וצועדת איתן את הדרך למימוש שלהן. אני בהתרגשות לקראת כל פגישה עם הלקוחות שלי כי אני יודעת מה הן הולכות לקבל והן יוצאות מהפגישה בהרגשה שהן יכולות הכול.

מה השליחות שלי?

אני מאמנת נשים שכירות ועצמאיות לממש את עצמן בקריירה ובעסקים ואני פועלת כך בכל יום. בנוסף, נשים שרוצות שינוי בתחום התעסוקה, שנמאס להן להיות למשל עו"ד או רו"ח ורוצות משהו אחר, אני מגדירה איתן את השליחות שלהן ומדייקת לנשים עצמאיות, שיש להן עסק, ורוצות כיוון מדוייק להתפתחות. לפעמים אני לא מאמינה על עצמי, איך עשיתי שינוי כל כך משמעותי, אחרי שהייתי שכירה בחברת שופרסל 15 שנים.

מה הייחודיות שלי?

לוקחת את הנשים לתהליך הכולל גילוי עצמי והעצמה מתוך הבנה כי זה מקור האנרגיה וההצלחה שלהן. הן מקבלות שילוב של ידע עסקי ויכולת אימון נשים ליעדים שלהן. הערך שלי כולל ניסיון של 15 שנים בחברת שופרסל כמנהלת קשרי לקוחות גיוס והדרכה, ניסיון באימון למנהלים בשופרסל למשך 10 שנים, גיוס וראיונות של מעל 1,000 מועמדים ב – 3 שנות העבודה במוקדי השירות, ניסיון בפיתוח והעברת סדנאות לשינוי תפיסות ובהעצמה נשית וידע וניסיון רב בהכנת תוכניות עסקיות הכוללות את כל הצעדים להצלחת מיזם.

במהלך השנה האחרונה, הצטרפתי למעגל נשים עצמאיות וראיתי איך הנשים מנהלות את העסק, ללא מיקוד בקהל היעד ובלי תכנית עסקית. ראיתי שהן מבולבלות והתשוקה שהייתה להן כשהן פתחו את העסק, נעלמה ונכנסו פחדים וספק שגורמים לקבלת החלטות שלא תומכות בהצלחת העסק. אבל יש בהן משהו פנימי שאומר להן: "אני יכולה ואני רוצה יותר". אני מאמינה שכל אישה יכולה לממש את הפוטנציאל הגבוה שלה ומה שמעקב אותנו הם האמונות המצמצמות שלנו. וכך הוספתי לעסק שלי קהל יעד נוסף: נשים עצמאיות שפתחו את העסק לפני כמה שנים ורוצות להחזיר לעצמן את ההתלהבות ולהגדיל רווחים מהעסק.

לשמחתי עבדתי בחברות מובילות בארץ כמו: מירס מוטורולה, דפי זהב ושופרסל. לפני 20 שנה הקמתי מועדוני לקוחות כעצמאית, למשל הקמתי את המועדון הראשון בארץ עבור קניון על בסיס כרטיס אשראי – זהו מועדון לקוחות קניון הזהב בשיתוף חברת ויזה ודיינרס. בחברת שופרסל יזמתי פרויקטים פורצי דרך כמו יוזמה לשיפוץ כל חדרי האוכל ברשת ולמדתי להכין תכנית עבודה לכל רעיון או מחלקה חדשה. היום אני אורזת את כל הידע והניסיון שלי ואני מומחית בליווי עסקים קטנים להצלחה ומובילה אותם להגדלת הרווחיות של העסק.

אני מתעוררת כל בוקר בהרגשה של חופש, בוחרת לעצמי לאן להתפתח, פוגשת נשים מלאות בקסם, לוקחת אותן יד ביד, וצועדת איתן את הדרך למימוש שלהן. אני בהתרגשות לקראת כל פגישה עם הלקוחות שלי כי אני יודעת מה הן הולכות לקבל והן יוצאות מהפגישה בהרגשה שהן יכולות הכול.

לפוסט בנושא האישה האמיתית החדשה

אני מזמינה אותך לעקוב אחרי גם באינסטגרם ובפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים
שתפי
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
Scroll to Top