כמה אני מחוברת לאישה האמיתית החדשה?

הבנתי שיש בכל אחת מספר פרמטרים שקובעים, אם היא נותנת מקום ל"אישה האמיתית החדשה", ואני רוצה שגם אתן תכירו את האישה הזו שלכן.

עד לפני 3 שנים לא ידעתי שיש אישה כזו בכל אחת מאיתנו.

תמיד הרגשתי חזקה ומצליחנית. לאחר שסיימתי תואר שני, התקבלתי לעבודה בחברת "שופרסל", שם הובלתי מהלכים משמעותיים לשיפור איכות השירות של כלל העובדים וההנהלה.

במהלך עבודתי בחברה הרגשתי, שאני צמאה לכלים כדי להוביל ולהשפיע יותר בקלות על אלפי העובדים בחברה ולכן נרשמתי ללימודי קואצ'ינג, לפני 12 שנים. הלימודים היוו כלי שעזר לי לשפר את שביעות רצון הלקוחות בשופרסל וכמובן את איכות החיים שלי והסובבים בחברה.

אז "ה ת פ ר ע ת י", עזבתי את החברה בגיל 57, ולפני כשנה וחצי והחלטתי שאני מובילה ומנהלת שינוי בתעסוקה שלי.

חברות, קבלת ההחלטה והמהלך לא היו פשוטים וקלים כי מה עושים עכשיו???

במהלך תפקידי כמנהלת גיוס והדרכה במוקד השירות ראיינתי כ – 1,000 מועמדים וראיתי שהנשים שהגיעו אליי לראיון, לא היו מוכנות לראיון ולכן החלטתי לצאת ולאמן נשים, כדי שהן תצלחנה להגיע ליותר ראיונות ולהתקבל בקלות למקומות עבודה שמתאימים לפי הצורך שלהן.

הרגשתי שיש בי אישה שרוצה לפרוץ את גבולות עצמה, התחלתי להקשיב ל"חני" האמיתית וגיליתי שיש בכל אישה "אישה אמיתית חדשה" – זו האישה שאתן רוצות לפגוש כל יום, זו אישה ללא הגבלות, עושה כל מה שהיא רוצה ומממשת את הפוטנציאל הגבוה ביותר שלה.

הבנתי שיש בכל אחת מספר פרמטרים שקובעים, אם היא נותנת מקום ל"אישה האמיתית החדשה", ואני רוצה שגם אתן תכירו את האישה הזו שלכן.

כשיצאתי לעצמאות, החלטתי שאני מעבירה סדנאות רק ב"בבית ציוני אמריקה" ושם אכן התחלתי. פרסמתי בפייסבוק סדנאות לנשים שכירות והעברתי להן סדנה בת 3 שעות. בסדנאות הן קיבלו בין היתר, את הכלים, איך לחפש היום עבודה וכן איך להתחבר לאישה העוצמתית שבכל אחת ואחת מהן, כולל מבדק עצמי, שכל אחת קיבלה ומדיטציה מודרכת, שמחברת את המשתתפות ל"אישה האמיתית החדשה" הזו.

אני רוצה לתת לכן, את אותם הכלים להתחבר לאישה שנמצאת בכל אחת ואחת מכן. לצורך כך, כל אחת מכן, תענה לעצמה עד כמה היא מחוברת לעצמה, בפרמטרים הבאים.

עכשיו, את, כן את, תעצרי רגע, קחי נשימה עמוקה, שחררי לאט ובואי תהיי בנוכחות מלאה למבדק הזה. זה שווה.

כמה אני מחוברת לאישה האמיתית החדשה?

נא לענות בכנות על השאלות:

לאחר קבלת התוצאות, חשוב להיות מודעת מה הציון שקיבלת, ובכל יום לבחור את אחד מהפרמטרים, לתרגל, לשים לב למחשבות ולשפר את המצב.

המטרה להיות "האישה האמיתית החדשה" – אישה עוצמתית, היודעת מה היא רוצה ופועלת ליעדים שלה מתוך שלווה, אהבה וביטחון עצמי.

מנסיוני, כל אחת מכן, יכולה להצליח יותר. מחקרים מראים לנו שאנו מממשות רק 10% מהפוטנציאל שלנו בקריירה ובעסקים, אז למה להסתפק במועט, בואי ונוסיף לך עוד 90% של פוטנציאל שרוצה לבוא לידי ביטוי בחייך.

זהו הצעד הראשון במימוש הרצונות שלך ואני מבטיחה להמשיך להעלות כאן טיפים, כיצד לממש את עצמך בקריירה ובעסקים.

אני יודעת שאת יכולה להצליח בכל מה שתבחרי. 
תדעי, שיש לך השפעה רבה ואני שולחת לך גל מלא באנרגיה של אהבה והצלחה.

** לקראת יום האישה ** מנהלות משאבי אנוש, מנהלות מרכזי העצמה לנשים, יכולות להזמין את הסדנה לחברות וכנסים.

מזמינה אתכן להמשיך ולקבל טיפים גם בעמודי הפייסבוק והאינסטגרם שלי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים
שתפי
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
Scroll to Top