אודות

אודות

נעים מאוד, שמי חני פרנקל, מאמנת נשים להצלחה בקריירה ובעסקים.
ב – 20 השנים האחרונות פיתחתי שיטה לאימון נשים למימוש הפוטנציאל האישי שלהן.

קודם לכן ובמשך 15 שנים הובלתי תהליכים בחברת "שופרסל" כמנהלת גיוס והדרכה במוקד השירות.
היום אני משלבת את הניסיון הרב שצברתי בתחום המומחיות שלי, ומיישמת את שיטת האימון בקליניקה שלי, שברמת גן, ובקידום נשים בהרצאות לשכירות ולעצמאיות.

למדתי אימון לפני 12 שנים אצל טל רונן ומאז אני משלבת את הרצון שלי להעצים נשים ולהוביל אותן להצלחה  במהלך שנים אלו, הובלתי אלפי אנשים לשיפור איכות החיים שלהם. בשיטת האימון אני מצליחה לקחת את הלקוחות, שייראו את המקום שאליו הן רוצות להגיע בעוד כמה שנים, לקבוע מה היעדים ולעשות את הצעדים, למימוש העתיד של הלקוחות שלי. הנשים האלה ממליצות לחברות שלהן ואיכות החיים שלהן משתפרת משמעותית.

אני מאמינה שכל אישה שרוצה להרוויח יותר, יכולה להצליח, ברגע שהיא מתחברת לעוצמות ולשליחות שלה ואני מתרגשת להוביל אותן לפריצת דרך ולחיים מלאים בתשוקה. אני מאמנת באופן אישי את הלקוחות, קובעת איתן מה היעדים שלהן בקריירה ובעסקים, מזהה אמונות יסוד מגבילות ומסירה אותן מהדרך והן מגיעות למימוש והגדלת ההכנסה. אני מתחייבת בפני כל לקוחה שתבחר ליישם את השיטה, שתצליח לקדם את עצמה כי היופי הוא שהלקוחות שלי כל כך מאמינות בעצמן וביכולות שלהן, שהדרך הופכת לאפשרית להשגה.

אני רואה כי כל אחת יכולה לעבור שינוי תודעתי כדי להצליח בקריירה ובעסקים. הלקוחות מקבלות סיפוק, עוצמה, פריצת דרך אישית ועסקית וחיים מלאי הגשמה, בטחון עצמי ואנרגיה. אני מאמנת ומובילה נשים שכירות ועצמאיות ומכינה איתן תכנית פעולה כולל מיקוד בשינוי תודעתי להצלחתן.

מי הלקוחות שלי?

מגדירה עם הלקוחות את התפקיד הבא, השכר המצופה, קורות חיים, מכתב מקדים שמציג את יתרונות הלקוחה, רשימת חברות עתידיות והכנת דיוור ייחודי עד למציאת המשרה הנשאפת.

פגישת מיקוד לניסוח השליחות של הלקוחה ומה המתנה הייחודית שלה, מה מרגש אותה ומה הצעד הבא בתחום הקריירה.

הכנת תוכנית לפעולה הכוללת את החזון, הערכים, הגדרת קהל יעד מדוייק, מה ה- USP של הלקוחה בעסק, מהו תמהיל מוצרים נכון , שיתופי פעולה וניצול הזדמנויות עסקיות. מתבצע בתהליך כזה חיבור למתנה הייחודית שיש בכל אחת וצעדים למימוש הפוטנציאל הגבוה של הלקוחה.

חקרתי את נושא החיבור של נשים, לעוצמות שבהן. אני פגשתי את "האישה האמיתית החדשה" פעם ראשונה, לאחר שפרשתי ממקום העבודה האחרון.

פתאום הרגשתי שיש בי: אישה חדשה שרוצה לבטא את עצמה באופן חופשי וחדשני,
אישה שיש לה בטחון עצמי גבוה, אישה שאוהבת אותה כמו שהיא, אישה שפונה לעזרת הקרובים מתוך מקום מלא בעוצמה ומה שחשוב לה – זה להצליח, אישה שיוזמת ויצירתית ללא גבולות, אישה שמצליחה להתגבר על הפחדים שלה ולא נותנת להם לנהל אותה.

בסדנאות שקיימתי ב"בית ציוני אמריקה", חילקתי ללקוחות שאלון, המשקף את רמת החיבור שלהן, לאישה העוצמתית שלהן ולאחר מכן הפגשתי את המשתתפות עם ה"אישה האמיתית החדשה" בדמיון מודרך, וזה היה תהליך מאוד מרגש ועוצמתי.

מה המוצרים שלי?

 להגדרת השליחות או עזרה בהתמודדות עם דילמה בתחום הקריירה או בעסק.

לשכירות תהליך מציאת משרה חדשה ולעצמאיות כתיבת תוכנית לפעולה בעסק.

הפעילות מתאימה לכל רשות, גוף עסקי וארגון המבקשים להעניק ערך ממשי והעצמה ומועברת בזום או במפגש פרונטלי. 

6 צעדים פרקטיים להגשמה, מדריך לאימון ויישום עצמי לנשים שרוצות להצליח יותר בקריירה ובעסקים. כי כל אישה יכולה לפגוש את העוצמות שבה ולהצליח.

המוטו: כל אישה יכולה לממש את הפוטנציאל הגבוה שלה!

Scroll to Top